Привіт, друзі! Ну що, подорожуємо? Сьогодні - дива природи, зустріч з мешканцями океану, подорож до льодовикових островів, на Сонце, зустріч з блискавками!
Геологи мали дістатися табору. Шлях лісом становив 0,2 усього шляху, який вони мали пройти; відстань, яку вони мали пройти стежиною становила 0,4 від усього шляху, а переправа річкою- 0,25 від всього маршруту. після переправи їм залишилося пройти 88,2 км.Яким була довжина усього маршруту? Яка частина маршруту була найкоротшою, а яка найдовшою, на скільки?
Цікавинки
Хто такі геологи?
Геолог - це спеціаліст, який займається пошуком корисних копалин, а також вивченням особливостей і багатств надр Землі. Геологи часто бувають у тривалих відрядженнях, живуть у непристосованих , необлаштованих для зручного життя умовах. Геологи - як розвідники, працюють вахтовим методом, без вихідних. Здавалося б, це дуже романтична професія з подорожами, піснями біля багаття. Насправді - це важка праця.
Професія геолога дуже затребована на ринку праці. Але геологом бути може не кожний.Важливо мати гарну фізичну підготовку, відповідальність, вміти працювати в команді, вміти мислити, мати гарну пам'ять
До слова. за кілька днів - День геолога!
Геологи передбачили "катастрофічне виверження " найбільшого вулкану в світі Мауна -Лао у 2014 році.
Привіт, друзі! Рада вас бачити на моїй сторінці! Сьогодні розв'язуємо задачі на дії над векторами у просторі. нічого складного! Все як на площині. Для початку перегляньте коротеньку відеопрезентацію, щоб швиденько повторити все, що нам потрібно для розв'язання задач.
Пригадали? Чудово! А тепер - до задачок. Спочатку простіші, а потім трішки ускладнимо! Не забуваємо наше золоте правило : що є на дошці, те має бути в зошитах! Отже, слухаємо, дивимось, думаємо, записуємо. Що не зрозуміло, помічаємо в зошитах і запитуємо ( у приват).
Привіт, друзі. Ми вже розв'язували системи лінійних рівнянь графічним способом. Сьогодні навчимося розв'язувати такі системи способом підстановки. У чому суть цього способу? У тому. що ми з одного лінійного рівняння системи визначаємо одну із змінних через іншу, а потім підставляємо отриманий вираз у друге рівняння замість змінної. Таким чином, отримуємо рівняння з однією змінною. Розв'язавши це рівняння, повертаємось до підстановки, знаходимо значення другої змінної.
Привіт, друзі! Знову рада вас була бачити здоровими і позитивними. Рада нашим новеньким учням. Сподіваюсь, ми подружимось, Аліночко, Богданко, Артеме, Олексію і Анастасіє!
Запис уроку (можна переглядати і на ютубі за посиланнями)
Добрий день, друзі. Готуємось до контрольної роботи з теми "Послідовності" Розв'яжемо кілька завдань. Пропоную переглянути відео-урок. Запишіть усі розглянуті вправи в зошит.
Тема сьогоднішнього уроку "Властивості кола. Дотична до кола". Перегляньте навчальні відео. Запишіть у зошитах висновки, зробивши відповідні малюнки. Запишіть тренувальні задачі. Не забудьте зробити малюнки до задач ( вправ) і записати скорочений запис.