Готуємось до ДПА і ЗНО

1.Відеоуроки  по підготовці до ЗНО дивись тут:

http://zno.alldz.net/video/vic/pidgotovka_do_zno_2013_videouroki

2. Пробне тестування -2013
http://zno-ua.net/test/math/24

Пройти безкоштовно онлайн-тести ЗНО з математики

 1. Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року з математики (35 завдань, з них 25 тестових, 3 завд. на встановлення відповідностей, 7 відкритою відповіддю)
 2. Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (І сесія) (32 завдань, з них 20 тестових, 4 завд. на встановлення відповідностей, 8 відкритою відповіддю)
 3. Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (ІІ сесія) (32 завдань, з них 20 тестових, 4 завд. на встановлення відповідностей, 8 відкритою відповіддю.
 4. Як готуватись до ДПА  і ЗНО з математики

  Головне, з чого потрібно починати готуватися до ЗНО і до ДПА з математики, це настрій.  Необхідно бути готовим до того, що робота має бути важка. Посидючість і бажання – ось головні принципи підготовки. Ні в якому разі не можна робити все пасивно. Це ні до чого доброго не приведе. Присвятіть якомога більше вільного часу підготовці до іспитів. І тоді вони не будуть здаватися складними і нудними. Основа буде осягнута, а це дасть великий позитив у складанні самого іспиту. Готуватися до іспитів можна в режимі online. Якщо ви володієте комп’ютером і маєте доступ в інтернет, то багато шкільних ресурсів присвячено цій актуальній проблемі, як підготовка до ЗНО. На ресурси викладені спеціальні тести, які можна пройти. Вони є не тільки з математики, а й з інших наук, які також в кінці навчального року здаються на ЗНО. У тестах повністю береться курс середньої школи. Представлено багато варіантів завдань і рівнянь. Поки є час, можна проконсультуватися за рішеннями з педагогами, так як на іспиті це зробити буде неможливо.
  Всі завдання ЗНО складені за шкільною програмою, тому хороше навчання – пів кроку до успішної здачі іспиту!
  Щороку проводится пробне ЗНО. Це прекрасна можливість достроково перевірити свої сили і виявити «прогалини» у знаннях.
  Ще один важливий момент! Заздалегідь потренуйтеся заповнювати спеціальні бланки ЗНО. Необхідно дуже уважно фіксувати відповіді, адже від цього залежить кінцевий результат іспиту.
  Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях, то необхідно грунтовно підійти до підготовки. Слідуючи перевіреної інструкції можна підготуватися до будь-якого іспиту. Вона складається з наступних етапів:
  • Складіть докладний план підготовки, враховуючи кількість днів, який залишився до іспиту.
  • Розділіть на рівні частини весь матеріал, який Вам необхідно вивчити або повторити.
  • Кожен день приділяйте хоча б 20-30 хвилин на повторення того, що вивчили вчора.
  • Рекомендується перед ЗНО (за 2-3 дні) переглядати весь матеріал, щоб освіжити його в пам’яті, а потім добу присвятити відпочинку та психологічної підготовки до майбутнього іспиту.
  • Ні в якому разі не повторюйте нічого з ранку в день здачі ЗНО.

  Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальноїсередньої освіти у 2013/2014 навчальному році 
  Наказ МОН № 1658 від 29.11.13 року  http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/39933

 5.  Особливості ЗНО-2015http://halinadudar-teacher.blogspot.com/2014/12/2015.html
 6. Тренувальні вправи з відеоуроками
 7.  http://halinadudar-teacher.blogspot.com/2014/12/blog-post_8.html
 8. Цікавий сайт для самостійного навчання http://formula.co.ua/uk

2 коментарі: